נגר בשפרעם

עבודות נגרות ושילוב העץ כיום בעיצוב פנים- מדוע הפכו כיום לנפוצים ומבוקשים כל כך?- שפרעם

כיום בתחום האדריכלות המודרנית, ישנם פתרונות רבים של יישום אלמנטים שימושיים הן בבתים הפרטיים, הן במוסדות ציבוריים והן בארגונים כמו מפעלי תעשייה ובנייני עסקים. כך בראש המערכת המרכזית של תחומי החיים הנפוצים והמוכרים בעידן המודרני – ישנו מענה תואם לצרכים האישיים של בני אדם – נגרים ומעצבי פנים לוקחים בחשבון את הצורך להכשיר מקומות נוחים יותר לצורכי עבודה או מגורים ונעימים יותר לעין מבחינה עיצובית מודרנית על פי הטרנדים החדשים .

ואולם, כאשר מתכננים ועוסקים בחידוש המטבח, תמיד יש צורך בשירותה של חברת מטבחים, פירוק המטבח הקיים  וכמובן הובלה והרכבה של מטבח חדש ומעוצב. כיום, הנגר הפרטי יספק את הפתרון המותאם אישית לחלל שלכם באופן פונקציונלי. כלומר הנגר חייב לקחת בחשבון את המגבלות הקיימות בטרם יתחיל את מלאכת התכנון. המגבלות העיקריות הקיימות הן מבחינת גודל המקום המדובר – כמה יש יכולת פיזית ליצור שינויים עיצוביים ולשלב אלמנטים דקורטיביים וכמובן המגבלה של יכולת ההוצאה הכספית של הלקוח, שהרי מחירי אלמנטים בענף העיצוב מטבחים אינם זולים בדרך כלל, ועל כן הנגר המיומן והמנוסה יוכל מלכתחילה לשלב ולעצב את המטבח תוך שילוב הטרנד כחלק מהצורך ליצור אווירה עיצובית דקורטיבית מודרנית ובמראה משודרג ואסתטי להפליא. בנוסף, נגר מיומן יוכל  לשדרג את מראה המטבח באמצעות שינויים, כמו החלפת חיפוי קיר ושיש יכולה להביא לשינוי דרסטי במראה המטבח, החלפת דלתות המטבח יביא לאלמנט עיצובי אחר בתכלית מבלי להוציא כסף רב על רכישת מטבח שלם. כדי לאפשר אווירה מוארת יותר ובעלת מרחב גדול של חלל מרווח ניתן להשתמש בגופי תאורה תואמים ובחלופה לחלק מהדלתות במראה מעוצבת.

לסיכומו של עיין, כאמור בענף עיצוב הפנים והאדריכלות ישנם לעתים טרנדים חזקים שהולכים ומשפיעים בכל רחבי העולם. מגמות עיצוביות אלו יכולות להתחיל באזור מסוים ולעבור על פי רצון הלקוחות ובחירותיהם עד להתפשטות עולמית של מרחבים גדולים המתבססים על מגמת העיצוב המרכזית. אך לפעמים הבחירה בטרנד החדשני באה מצד אנשי המקצוע שמבינים את משמעות היתרונות של חומרי גלם מסוימים  – ביניהם הנגרים.