נגר בהוד השרון

איך כדאי לבחור נגר לביצוע עבודות עץ ביתיות פרטיות? הוד השרון

מדוע חשוב במיוחד לבקש חוות דעת של לקוחות קודמים?

אם אתם זקוקים לעבודות עץ כלשהן בבית, במשרד או בעסק- אתם חייבים לאתר בעל מקצוע בתחום הנגרות שיוכל לספק את העבודה לשביעות רצונכם ועל פי מגבלות המציאות הקיימות: יכולת תקציבית, סוג העבודה וטיבה, עמידה בלוח זמנים נתון. נגר איכותי ומקצועי יבצע מלאכה שתהיה בטוחה ומהימנה לאורך זמן, עבודה שגם תיראה בצד האסתטי והעיצובי כעבודה רצויה וחיובית וגם שתהיה חסונה ובטוחה לאורך זמן ארוך ככל האפשר. לכאורה הדרך הפשוטה ביותר היא ללכת למפעל עץ או לחברת רהיטים בעלת מוניטין שמפרסמת את שמו של נגר בעל שם טוב ומקצועי ולפנות אליה להצעת מחיר ופירוט העבודה. ואולם, כידוע לכול, לעתים ישנו מצב שבו חברות אלו פועלות במניפולציות ומוכנות לשלם כסף רב עבור שימוש בשמה של חברת נגרות רק לצורך הפרסום. לפיכך, תמיד חשוב לזכור, שלעולם לא כדאי להיסחף אחרי פרסומים ופרסומות ולא אחרי שמות גדולים ומותגים.

במקום ללכת אחרי השם והמותג באופן עיוור, רצוי לבדוק האם אכן הנגרים הם תואמים לפרסום וליכולת שלהם לפי האמת. רצוי במיוחד לבקש חוות דעת והמלצות של לקוחות קודמים. כאשר תקבלו המלצה מאדם שנגר זה שירת אותו כבר בעבר, אדם שיוכל לספר מניסיונו באופן כן, אובייקטיבי וגלוי, האם הנגר היה אכן מקצועי ומיומן. האם הוא סיפק את הסחורה שהבטיח בזמן ועמד בלוחות זמנים מחייבים. האם האחריות שנתן בגמר העבודה תקפה לא רק בהבטחות אלא גם באופן מעשי. רק מי שקיבל בעבר שירותי נגרות בעצמו, יוכל להמליץ בוודות על בעל מקצוע.

יתר על כן, ישנם נגרים שמתעסקים בתחומים הקלאסיים והמוכרים יותר, כגון: בניית מטבחים, ארונות אמבטיה וסגירת נישות דקורטיביות כמעין ארונות קיר. נגרים אחרים בוחרים דווקא בעיסוק בעץ מפן אחר: בניית פרגולות, רצפת דקים, מחסני עץ. ככל שאתם זקוקים לנגר- רצוי במיוחד לוודא לפני חתימת חוזה העסקה – במה בנגר מתמחה והאם זהו תחום העיסוק הדרוש לכם.