נגר בגבעתיים

החלפת מטבח או עיצוב סגנון חדש: כיצד לבחור את הנגר הנכון? – רוצים להפוך חלום למציאות עיצובית? – גבעתיים

האם גם אתם שוקלים להחליף את המטבח או לעצב אותו מחדש? כאשר מחליטים על שיפוץ מטבח קיים ומחליטים על עיצובו מחדש – אחד הטיפים המקובלים אצל אנשי מקצוע העוסקים בתחום עיצוב מטבחים הוא לתכנן שתי תכניות מתאר של המטבח: האחת – על פי המטבח הקיים והאחרת – לתכנן תכנית מרכזית שבה יובא המטבח החדש לידי ביטוי. מובן, שההבדלים בין שני המטבחים ובפרט האלמנטים הדורשים שינוי, חידוש ובנייה מחדש יסייעו לבעלי המקצוע המומחים, לנגר הפרטי, לספקים ובוודאי למתכנן הראשי בתחום האדריכלות. תכנון ברמה של השוואה וניסיון לשפץ את הקיים ככל האפשר יחסכו זמן רב, משאבים משמעותיים וכמובן עומס עבודה. הטיפ הנוסף המקובל הוא לא לחשוש, לנסות את כל האפשרויות הקיימות בעת התכנון… לפעמים יש הפתעות שאי אפשר לחזות אותן קודם.

אז באמת איך בוחרים נגר מקצועי ומומלץ לעבודה? כמובן שבכל הזדמנות של תכנון מטבח ועיצובו יצירת תכנית מדויקת ומקצועית היא מפתח מרכזי להצלחת הפרויקט. המטבח הוא ללא ספק המרכז של בתים רבים, הוא למעשה הלב הפועם של המשפחה. לעתים קרובות בני המשפחה מצויים במטבח שעות רבות, אוכלים, נהנים ומבלים. לפיכך, רצוי לתכנן מבעוד מועד את מבנה המטבח ואת סגנונו בעזרת נגר פרטי מיומן ועתיר ניסיון. במקרים רבים עובד הנגר בשיתוף פעולה עם צוות מומחים גם בענף האדריכלות ועיצוב הפנים. הרעיון של אספקה מוקדמת של תכנון מטבח מקוון מעניקה ללקוח אפשרות לראות את הדגם המוגמר והסופי מול עיניו ולהבין היכן ניתן לבצע שינויים ובאילו מקומות רצוי עוד לעצב. דגם פריסת הארונות וכמובן שלל עצום של גימור, פרזול ואפשרויות חיפויי קיר מוביל לתכנון המושלם ביותר. התמונות התלת ממדיות של תמונות המטבח העתידי יעניקו ללקוח אפשרות בלתי חוזרת לקבל באופן מקיף ומדויק את הפתרון הנדרש.

אם גם אתם מחפשים נגר פרטי או נגריות פרטיות לפרויקט עיצוב המטבח שתמיד חלמתם עליו – התקשרו! ואנו נשלח אליכם את הנגרים המומלצים שלנו על מנת שיהפכו את חלום המטבח שלכם – למציאות עיצובית מרהיבה עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר.