נגר בגבעת שמואל

בחירת נגר פרטי לביצוע עבודות נגרות- גבעת שמואל

איך מחליטים את מי לשכור לתועלת העבודה?

במקרים רבים במהלך שיפוץ דירה או שינוי פני הבית נעמוד במעמד של בחירת נגר פרטי לביצוע עבודות נגרות. בענף הנגרות מצויים עשרות אלפי בעלי מקצוע שונים המפרסמים את עצמם. כל אחד לפני ניסיונו, כל אחד לפי הצעות העבודה שלו. הבטחות לאדיבות, למקצועיות ולאחריות- תמיד יש בשפע. אז בסופו של דבר, בחירת נגר פרטי לביצוע עבודות נגרות?

כאשר אנו עומדים בשלב של החלטה על זהות של בעל מקצוע, חשוב במיוחד לא להתעצל ולבקש חוות דעת והמלצות מלקוחות קודמים. כפי שאנו נוהגים לומר " אין חכם כבעל ניסיון"- רק ציבור לקוחות קודמים יוכל להמליץ על איש המקצוע על פי ניסיון אישי ואובייקטיבי לאחר מעשה. לרוב ניתן יהיה להבין מההמלצות גם על איכות העבודה ועל טיבה, גם על העמידה בלוח הזמנים ועל הרצינות והמקצועיות של נותן השירות. ולבסוף כמובן אפשר להכיר את המחירים הנפוצים בשוק בהקשר הקיים ובאזור המבוקש אל מול בעל המקצוע הספציפי.

רוב הלקוחות הקודמים יוכלו גם לתת תחושה כנה ביחס לאמינות ולאחריות שמעניק בעל המקצוע כלאחר זמן. אין ספק, שמסתובבים בענף הרבה מאוד בעלי מקצוע פוטנציאליים. רובם נשמעים על פי מדדי הפרסום וההבטחות איכותיים, מקצועיים ומבטיחים מאוד. ואולם, חשוב מאוד לפני כל החלטה לבדוק, האם לבעל המקצוע שאותו בחרנו להעסיק יש ניסיון רב דווקא במלאכה שאנו נזקקים לה. רצוי, שהנגר יגיע עם שעות ניסיון רבות, שכן מכל יום עבודה אפשר ללמוד ולהחכים, לגלות אופציות חדשות ולבטא אפשרות גיוון נוספת. בנוסף, אין ספק, שככל שהנגר יתאים על פי מיומנותו ועל פי ניסיונו לעסוק בדיוק בתחום שאליו אנו רוצים לשכור את שירותיו, כך יגדל משמעותית הסיכוי שהוא ידע להתמודד במהירות וביעילות עם כל בעיה שתעלה ויפתור כל דילמה שתתעורר לפתע.

חשוב לזכור, כי במקרים רבים בעלי מקצוע יכולים לפרסם את עצמם כנגרים, אף על פי שעבודה שלהם אולי חופפת במעט, אך היא מדגישה יותר את תחום העיסוק בעץ: פיסול, אמנות, יצירתיות. הבחירה בבעל מקצוע חייבת להיות מודעת ואחרי מחשבה מעמיקה!