נגר באזור

נגר למטבח מעוצב ולחלונות עץ לבית פרטי – איך בוחרים נגר לעבודה הטובה ביותר? ועל מה כדאי להקפיד? – אזור  

ההחלטה על בחירת חלונות עץ בשלב בנייה של בית פרטי עשוי להוות משמעותי, כאשר אנו עוסקים בעיצוב פנים. הבית בהכרח מקבל את סיום המראה שלו בהתאם לכללי אדריכלות משולבים שמתואמים זה בזה, ולפיכך לפני כל שלב עיצובי רצוי להתייעץ עם נגר מקצועי. לעולם לא כדאי לקחת החלטות פזיזות שאינן נובעות משיקול דעת רציני ואחראי. אמנם לכאורה ניתן להוזיל מאוד את תהליך הבנייה בשלב הראשוני, ואולם כמו שכולנו כבר יודעים לדקלם: “מה שעולה בזול – עולה בסוף ביוקר”. לפני כל החלטה בנוגע לשילוב חלונות, דלתות, ארונות ומטבח יש לערוך סקר רציני ומחקר מקיף באשר לנגרים ונגריות מומלצים בתחום.

לא כולם מודעים לעובדה, שעלות עבודת הנגרות הפרטית היא לא מהזולות ביותר שקיימות בשלב העיצוב הפנים. בבתים פרטיים ממוצעים הנגר הפרטי בשילוב תכנות ויזואליות יוכל לצייר עבור הלקוח את המטבח לדוגמה, מאפס: למעשה למעט נקודות חשמל, מים ואינסטלציה שמחויבות להעניק מדד למיקום המטבח ולאפשרות הפריסה שלו. ובשילוב עם בחינת מקומות הפתחים: דלתות וחלונות שיוכלו להוות התאמה מיטבית בקשר לגודל החדר ולתכנון המטבח כולו, או כל חלון עץ או עבודת עץ שתרצו.

אז על מה כדאי להקפיד בשלב בחירת המטבח וחלונות העץ? בעת הבדיקה חשוב לקחת בחשבון את הסגנונות הרבים והמגוונים שקיימים בשוק. לכל בית מתאים סגנון עיצובי שונה גם בגלל המראה האדריכלי שלו, גם בגלל הסגנון של בני המשפחה ולרוב גם העדפתו של האדריכל תבוא בחשבון בשלב ההחלטות. בנוסף, עלות חומר הגלם עצמו עשויה לשנות לחלוטין את מחיר העבודה עצמה ואת המחיר הכללי שנידרש לשלם עבורה. מובן, שלפני שמתחילים לחפש פרויקט לבניית מטבח מותאם או חלונות עץ – לפני יישום עצמי בבית הפרטי יש לבחון את יכולות התקציב שלנו ובמיוחד את ההתאמה בינה לבין העלות הסופית של העבודה.

זכרו: בבית פרטי – ההשפעה העצומה שמייצר מראה המטבח העיצובי בהתאמה, וכן חלונות העץ המעוצבות שווה כל בדיקה איכותית ומיטבית!