קבלן מוסמך ביחזקאל קזז – קבלנים מוסמכים מקצועיים, במחיר זול – התקשר

חושבים להוסיף מרפסת בביתכם? לערוך שיפוץ מקיף בבית? מהם הדברים החשובים שיש לבדוק עם הקבלן?- הרוא"ה רמת גן

פרויקט של הוספת מרפסת או חדר לבית, וכן שיפוץ מקיף לבית יכול להוות תחליף מהותי למעבר דירה במיוחד בשנים שבהן מחירי הדירות רק הולכים ומרקיעים שחקים. לעתים קרובות איכות החיים ונוחות היומיום יוכלו לעבור שדרוג של ממש, כאשר השיפוץ מצליח להפוך את הדירה לחדשה, אחרת ומשודרגת. אז מה חייבים לדעת לפני תחילת פרויקט של הוספת מרפסת או חדר או שיפוץ מלא ומקיף? מובן, שלפני תהליך של מסע שאורך חודשים, דורש תכנון מוקפד ומקצועי וכמובן עולה הרבה מאוד כסף… חשוב במיוחד לבדוק היטב, האם אתם אכן מוכנים לקחת את המסע הזה לכל אורכו כולל הסיום המצופה, אבל גם כולל גם את שלבי העבודה שהם הרבה פחות זוהרים…

ראשית, כמובן, חשוב במיוחד לבדוק מהו התקציב המדויק שלכם לכל הפרויקט. חשוב במיוחד לבדוק עם הקבלן כל שלב וכל בעל מקצוע נוסף באופן מסודר ומדוקדק, כי אחרת חלילה ניתן להגיע למצב של שיפוץ חלקי וחוסר יכולת לשלם. משום של פרויקט שיפוץ של בית הוא פרויקט בעל אפשרויות נרחבות ושונות של החלטות שצריך להחליט עליהן: החל מהחלטה מדויקת על חלל אחד בתוך הדירה, מעין “תיקון קוסמטי קל ועדין” ועד להחלטה על שיפוץ כללי ומוחלט כולל הפיכת הדירה מיסוד ועד גמר. כאשר מדובר על שיפוץ למעשה עוסקים בכל תחומי מערכות החשמל, האינסטלציה, הנגרות, האיטום ועוד. יחד עם זאת ניתן לבצע החלפה כוללת של ארונות המטבח והחדרים הרטובים: שירותים ואמבטיה. חשוב לשים לב, האם כדאי לבצע את השיפוץ מבחינה כלכלית על ידי הקבלן המוסמך הראשי שיהיה אחראי להזמין את בעלי המקצוע השונים על פי מומחיותם. כך בוודאי ניתן לחסוך כאב ראש, טרדה והרבה אי נוחות. מאידך, הזמנתו של כל בעל מקצוע ושל כל איש שירות לפני הצורך שמומחיותו עשוי אמנם לחסוך הרבה מאוד כסף, אבל לגרום לכאב ראש בלתי נגמר… אז איך מחליטים? הכול תלוי, כמובן, בתקציב, ביכולת לנהל פרויקטים והבנה בתחומי השיפוץ השונים.

מחפשים קבלן רשום מיומן וטוב בכדי לערוך שיפוץ מקיף לבית או לעסק? הגעתם למקום הנכון! בחברתנו צוות קבלנים רשומים ומוסמכים המתמחים בתחום הבנייה והשיפוצים למגוון פרויקטים של עבודות, עם דירוג גבוה והמלצות חמות. התקשרו 24/7 ותוכלו ליהנות מצוות קבלנים רשומים ומקצועיים, בעלי ידע מקיף וניסיון רב בתחום, שיעניקו לכם את השירות והתוצאה הטובים ביותר שתוכלו לקבל.