קבלן מוסמך ביבנה – קבלנים מוסמכים מקצועיים, במחיר זול – התקשר

חידוש מראה חדר אמבטיה באמצעות שיפוץ יעיל ואיכותי – קבלן מוסמך ביבנה

 

חידוש חדר אמבטיה נחשב בעיני רבים פעולה מלחיצה שעלולה לגרום למטרד ולאי נוחות לתקופה ארוכה של שבועות במקרה הטוב ולסיוט של חודשים במקרה הרע. לעיתים, זה משהו שחייבים לעבור רק אם אין ברירה. משום שחדר אמבטיה לפעמים יכול להגיע למצב של עובש, רטיבות, נזילות ורטיבות, ואז באמת אין ברירה.

ואכן, בכדי להפוך את חדר האמבטיה לכזה שימושי ואסתטי, פונקציונלי ונעים למראה יש לחפש קבלן מוסמך ומיומן בעל ניסיון רב דווקא בשיפוצם של חדרים רטובים. שיפוץ חדרים אלו עשוי להיות מעט שונה משאר חדרי הבית, משום שהוא מרכז עבודה רבה ומורכבת עם מערכת אינסטלציה וביוב, עם חיפויי קיר באיכות טובה במיוחד וכמובן עם אלמנט של איטום, טיוח וצבע. מחירו של חדר אמבטיה עשוי לנוע בין אלפי שקלים בודדים, כאשר מדובר בחלל קטן ובתוכנית ללא הוספת אלמנטים ייחודיים, ואולם כאשר מנסים להציב רף גבוה של עיצוב אסתטי לחדר זה: המחיר עלול להרקיע שחקים. מערכת ג’קוזי, כיורים ושיש איטלקיים, חיפוי קיר ייחודי ויוקרתי, גופי תאורה מרשימים- כל אלו עשויים להעלות מאוד את הרושם שיוצר חדר זה. כלומר: נקודת הפתיחה של כל שיפוץ היא שהשמים הם הגבול, אבל הכול תלוי בתקציב העומד לרשותנו.

אך אם אין לנו תקציב גדול ואנחנו קצת לחוצים במזומנים- האם כדאי לנו לוותר על חלום שיפוץ חדר האמבטיה? והאם חידוש חדר אמבטיה מחייב בהכרח לעלות הרבה כסף? אז התשובה המפתיעה היא ממש לא.! מכיוון שחדר אמבטיה יכול להיות משופץ ולהחליף לחלוטין את המראה והאווירה שאותה הוא מקרין גם מבלי להחליף את כל חלקיו. מובן, שמערכת האינסטלציה היא המערכת המרכזית שדורשת בדיקה המשמעותית של בעל מקצוע מיומן מתחום זה. אם מערכת זו אינה חלודה או בלתי שמישה, הרי שחידוש חיפוי קיר, החלפת ארון אמבטיה, שילוב של גופי תאורה דקורטיביים יכולים להעניק יחד את המראה הזוהר והחלומי. ולכן אין שום סיבה לוותר על השיפוץ, אם נשכיל לפעול באופן של עיצוב מקורי ועל ידי יצירתיות שתפעיל את הדמיון והחדשנות המאפיינת את עולם השיפוץ העדכני.