קבלן מוסמך בטייבה – קבלנים מוסמכים מקצועיים, במחיר זול – התקשר

כיצד ניתן לשפץ את הבית? והאם ניתן להוזיל את העלויות?- טייבה

 

אחת התקופות המשמעותיות ביותר בחייה של משפחה ממוצעת מבחינה כלכלית היא תקופה של בנייה או שיפוץ מלא לבית. כאמור, הוצאות רבות המלוות בקניית חומרי גלם, בהחלטה על שכירת שירותיו של מעצב או אדריכל וכמובן הכסף הגדול של השיפוץ עצמו. אלא שהנה מגיעה ההפתעה: שיפוץ הבית אינו מחייב הוצאה יקרה במיוחד או תקציב גבוה באופן בלתי סביר. בהחלט אפשר להחליט לחסוך כסף ולא לעבור דירה, אלא לשפץ את זו הקיימת תוך כדי חיסכון והוזלה מהותית.

יתרונות תהליך זה הוא כמובן שהבית המשופץ והמעוצב ייראה הרבה יותר מרשים ומושך מאשר בית ישן ובעל מראה לא אטרקטיבי. כדי שבני המשפחה יוכלו לגור באופן נוח ונעים יותר. תמיד רצוי לשפץ ככל שהיכולת הכלכלית מאפשרת זאת. בנוסף, דירה משופצת שווה הרבה יותר בערך שווי השוק שלה מאשר דירה זהה שאינה משופצת. מכיוון שאם הדירה תעמוד למכירה או להשכרה, הרי ברור, כדאי תמיד לגרום לה להיראות טוב יותר, מושקעת יותר עבור המבקרים והלקוחות. ובכל זאת, האם ניתן להוזיל את פרויקט השיפוץ המלא של הבית? האם ניתן לחדש את הבית ולשדרג את מראהו מבלי להוציא אלפי שקלים? ראשית, ניתן לתכנן עיצוב מרכזי ומשמעותי שיהיה לו השפעה אפקטיבית במיוחד על מראה הבית ועל סגנונו. לא חייבים לשפץ את כל הבית או את כל חלקיו. בניגוד לכך, אפשר להחליט דווקא על שיפוצם של פינות חמד המעניקות תחושה חמימה ומחודשת בבית, פינות שלא יעלו הרבה לשפץ אותן ועדיין הן ישנו לחלוטין את הבית כולו. בנוסף, תכנון ראשוני והחלטה על גודל השיפוץ, מחירו הסופי עשוי להיחשב הנקודה המכריעה של האם השיפוץ יכול להסתיים במחיר סביר או לא. ייעוץ מקצועי עם הקבלן המיועד, וקביעת סטנדרט סופי גבוה ללא עלות יקרה של הוצאות מיותרות עשויים להוזיל את מחיר העבודה הכוללת באופן משמעותי.

החלטתם לחדש את הבית ולשדרג את מראהו ע”י שיפוץ מלא? התקשרו אלינו – בחברתנו צוות קבלנים מוסמכים ומיומנים בתחומים רבים, שישמחו להעניק לכם שירות אדיב ומקצועי כמו שרק אנחנו בחברתנו יודעים, ולראות גם אתכם בין לקוחותינו.