קבלן מוסמך בנתיבות – קבלנים מוסמכים מקצועיים, במחיר זול – התקשר

כיצד בודקים איזה קבלן יתאים לכם במיוחד לפרויקט הבנייה או השיפוץ?- נתיבות

 

כאשר אתם נדרשים לחפש קבלן מקצועי על מנת לבצע פרויקט בנייה או עבודת שיפוץ כללי אצלכם בבית מוטלת עליכם אחריות משמעותית. קבלן מוסמך ומיומן עשוי להגשים לכם את חלום הבית החדש והמעוצב, בית שהפך את התכנון הראשוני למוצר מוגמר ואיכותי. אך למרבה הצער, בחירה לא נכונה בקבלן לעבודה עלולה להפוך את מסע הגשמת החזון לחלום בלהות מפחיד עם סוף עצוב.

ישנם כמה קריטריונים חשובים שיש לבדוק בזמן בחירת הקבלן למלאכה. חובה לוודא שהוא אכן מורשה ובעל רישיון – חובה לבקש ממנו את התעודות שלו, ובמיוחד אם הוא אמור לבצע מלאכות העוסקות במערכת הצנרת של האינסטלציה או בחיווט מערכת החשמל. בנוסף, לעולם אין לשכור את שירותיו של קבלן (ובכלל כל בעל מקצוע) ללא המלצות או חוות דעת חיוביות מלקוחות קודמים. הניסיון הנדרש כדי לבצע ביעילות את המשימה שלשמה תשכרו את הקבלן ייחשב בסיס מחייב לכל חתימה על חוזה התקשרות. מובן, שחשוב בשלב בחינת הקבלן המיועד לבדוק את הרקע המקצועי שלו ואפילו לטרוח ולנסוע כדי לראות במו עיניכם פרויקטים קודמים שלו. אין טוב ממראה עיניים. כך אפשר לקבל חוות דעת מאדם אובייקטיבי, כמו לקוח קודם ולראות תוצאה של עבודה קודמת. יש להשוות את שכרו ואת שכר פועליו לקבלנים מקצועיים אחרים. חשוב לשים לב, שמחירי העבודה כמו גם אלו של חומרי הגלם, ההובלות ועוד עשויים, כמובן, להשתנות בהתאם לאזור המגורים, בהתאם לניסיון של הקבלן המוסמך, בהתאם ללוח הזמנים הצפוי (ככל שהקבלן יידרש לסיים את העבודה בזמן מהיר- הוא גם ידרוש מחיר יקר יותר).

ידוע לכולנו כי- מיומנות, ניסיון ומומחיות הם שלושה מרכיבים מרכזיים שאין להחליף אותם במהלך תכנון מלאכת כל פרויקט הבנייה או שיפוץ ואסור לוותר עליהם בשום מקרה. במהלך תכנון של עבודת שיפוץ – הקבלן יתחיל בבחינה מדוקדקת שתכלול מספר שלבים. מובן, שלשלבים אלו יכללו בין היתר את קביעת גודל המבנה, החלטה מהו האזור המשופץ, בדיקת מחירים מומלצים והחלטה מי יהיה הקבלן הראשי האחראי שיבצע.

אם גם אתם רוצים להגשים את חלומכם בבניית ביתכם החדש או שיפוץ הקיים- הזמינו עוד היום את השירות המקצועי והזמין של הקבלני המוסמכים והמיומנים שלנו. בחברתנו צוות קבלנים מומחים המוסמכים ומיומנים בתחום, בעלי ניסיון רב והמלצות רבות מלקוחות מרוצים.