קבלן מוסמך בהוד השרון – קבלנים מוסמכים מקצועיים, במחיר זול – התקשר

האם ניתן לחדש את חדר האמבטיה בתקציב מוגבל?- כיצד נבחר את הקבלן המקצועי המתאים למלאכה זו?- הוד השרון

בעיני רבים מאיתנו, פרויקט של שיפוץ נחשב לדבר מלחיץ שעלול לגרום למטרד ולאי נוחות לתקופה ארוכה של שבועות, ובמקרה הרע של חודשים. לרבים מאיתנו המילה- שיפוץ- הפכה למילה נרדפת לסיוט, תקופה בלתי נסבלת, משהו שחייבים לעבור רק אם אין ברירה. אלא שחדר אמבטיה לפעמים יכול להגיע למצב של עובש, רטיבות, נזילות ורטיבות, ואז באמת אין ברירה.

ואולם, חדר אמבטיה יכול להיות משופץ ולהחליף לחלוטין את המראה והאווירה שאותה הוא מקרין גם מבלי להחליף את כל חלקיו. מובן, שמערכת האינסטלציה היא המערכת המרכזית שדורשת בדיקה המשמעותית של בעל מקצוע מיומן מתחום זה. אם מערכת זו אינה חלודה או בלתי שמישה, הרי שחידוש חיפוי קיר, החלפת ארון אמבטיה, שילוב של גופי תאורה דקורטיביים יכולים להעניק יחד את המראה הזוהר והחלומי.

בכדי להפוך את חדר האמבטיה לכזה שימושי ואסתטי, פונקציונלי ונעים למראה יש לחפש קבלן מקצועי ומיומן בעל ניסיון רב דווקא בחידוש ושיפוץ חדרים רטובים. משום שחדרים אלו עשוי להיות מעט שונים משאר חדרי הבית, משום שחדר האמבטיה הוא מרכז עבודה רבה ומורכבת עם מערכת אינסטלציה וביוב, עם חיפויי קיר באיכות טובה במיוחד וכמובן עם אלמנט של איטום, טיוח וצבע. מחירו של חדר אמבטיה עשוי לנוע בין אלפי שקלים בודדים, כאשר מדובר בחלל קטן ובתוכנית ללא הוספת פריטים ייחודיים, ואולם כשמנסים להציב רף גבוה של עיצוב אסתטי לחדר זה, המחיר יקר. מערכת ג’קוזי, כיורים ושיש איטלקיים, חיפוי קיר ייחודי ויוקרתי, גופי תאורה מרשימים, כל אלו עשויים להעלות מאוד את הרושם שיוצר חדר זה. כידוע שאין סוף לחידוש ושיפוץ, אך הכול תלוי בתקציב שלנו, אז אם אין לנו תקציב גדול, אם אנחנו קצת לחוצים במזומנים, לא צריך לוותר על חלום שיפוץ חדר האמבטיה, משום שחידוש האמבטיה לא מחייב לעלות הון, יכולים גם במחיר אטרקטיבי. תמיד ניתן לערוך שיפוץ, גם במקרה של תקציב מוגבל, הרי שניתן לזכור שבאמצעות מספר טריקים ושיטות עיצוביות אפשר בהחלט ליצור רושם של מרחב גדול ומרווח הרבה יותר. לפיכך, הקבלן המוסמך שאותו תבחרו חייב להיות אחראי ובעל ראש גדול כדי לנהל את כל העבודה כולל כל הפרמטרים הקשורים אליה.