קבלן מוסמך בגבעת שמואל – קבלנים מוסמכים מקצועיים, במחיר זול – התקשר

בבואכם להתחיל מלאכת בנייה או שיפוץ ולשכור קבלן מוסמך עליכם לבדוק את יכולתו בחדשנות, יצירתיות וכמובן בעיצוב מקורי – גבעת שמואל

בבואכם לבנות או לשפץ את ביתכם לפי החלום שתמיד חלמתם עליו- לעתים, התוכניות והרצונות שלכם יכולים להיות רחוקים מהיכולת התקציבית שלכם. אך עדיין, אין שום סיבה לוותר על חלום זה, אם תשכילו לפעול באופן של עיצוב מקורי ועל ידי יצירתיות שתפעיל את הדמיון והחדשנות המאפיינת את עולם השיפוץ העדכני – הכול ניתן למימוש.

אחד מהכללים החשובים בזמן תכנון של פרויקט בנייה או שיפוץ הוא- כמובן, עריכת יומן מסודר שבו ישנן תוכניות מדויקות ומפורטות עם לוח זמנים של הפרויקט הנדרש, על פי יכולת תקציבית מדויקת הכוללת כסף נזיל נוסף במקרה שיהיה צורך בדברים בלתי צפויים שנזדקק להם, והכי חשוב רשימה של בעלי מקצוע מקצועיים על פי תחום עיסוקם. מומלץ ביותר לפני תחילת הפרויקט לערוך סבב בחנויות הקשורות לתחום השיפוץ: דלתות, ארונות מטבח, פרזול, חיפויי קיר ועוד על מנת לדעת את קנה המידה של המחירים המקובלים. כל ידע מראש יהפוך להיות כוח עצום במהלך השיפוץ עצמו. חשוב לנסות ללמוד גם מילים מקצועיות הקשורות לשיפוץ ולהבין לפחות באופן כללי את שלביו ואת מה שהולך להתרחש במשך שבועות עד חודשים אחדים. אולם אם אין לנו מספיק ידע בנושא ואנו חשים צורך להיכנס יותר לעניינים, חשוב לקבוע מספר פגישות עם הקבלן המוסמך לצורך הסבר מקיף, היערכות מושלמת ויעילה וכמובן תיאום ציפיות בנוגע לסגנון השיפוץ הצפוי ובמיוחד תוצאתו, וכן בנוגע לשכר העבודה של הקבלן וצוות העובדים הנוספים, בנוגע לחומרי הגלם וכמובן ללוחות הזמנים.

חשוב להזכיר, כי לא פעם אנו שומעים בתקשורת על משפחות שחרב עליהן עולמן, כאשר קבלן שיפוצים לקח את כספן ונעלם או כאשר נוצר מצב בלתי צפוי במהלך השיפוץ שלא תוכנן ודרש הוספת כסף רב וגרם לעצור את השיפוץ בגלל חוסר יכולת לשלם. כמובן שאל נשכח כי באמצעות עבודת שיפוץ רחבה, מקיפה ומקצועית – כל בית יכול להפוך לארמון –  בתנאי שלפני תחילת העבודה נקפיד לסכם עם הקבלן כל פרט מתוכנית העבודה ונדע בדיוק לאן אנחנו הולכים.