שרברב ומנעולן מומחה בעלי המקצוע מיומנים בתיקונים פותחים את הסתימות באמבטיה שיודעים לסדר את
בעלי מקצוע חפש באתר

קבלן מוסמך בצומת בילו – קבלנים מוסמכים מקצועיים, במחיר זול – התקשר

מחפשים קבלן רשום עם ניסיון לשיפוץ הבית? זקוקים לתכנון חדש לפנים הבית כולל שבירת קירות ובניה של קירות חדשים? מה חשוב לדעת לפני שמתחילים את התהליך?- צומת בילו

עבודת שיפוץ כללית בבית וחידושו מחייב תכנון מיטבי ומוקפד והחלטה לגבי צרכים, יעדים וסדרי עדיפויות. בתים ישנים במיוחד בענף הבתים הפרטיים הם מצרך נדיר שהולך ונעשה מבוקש יותר ויותר. עם עליית המחירים שלא נגמרת, בנוסף לניצול מרבי של קרקע מותרת למגורים באזורי הביקוש מותירה רוכשים פוטנציאליים רבים עם קניית בית מגורים ישן הדורש שיפוץ מהיסוד. מלאכת השיפוץ כרוכה בהרבה מאוד כאב ראש, טרדה ובזבוז זמן למי שלא מבין בתחום. העיסוק בחידוש חלקי בית על מרכיביו, תיאום עם בעלי מקצוע ממגוון מורכב של תחומי עיסוק ובוודאי סידור לוחות הזמנים ביניהם מביאים להחלטה הנבונה לשכור קבלן רשום ומוסמך המומחה והמיומן לטובת העניין.

כאשר אתם מתחילים פרויקט מלא לשיפוץ או לבניית בית חדש, חשוב מאוד לארגן באופן מסודר, טרם פונים לשירותיו של קבלן, תכנית עבודה מסודרת של מלאכת השיפוץ על כל שלביה ודקדוקיה, החלטה על סדר גודל של השיפוץ ומה קורה במידה ונדרשים להחליט על תקלות בלתי צפויות או על שינוי מידי במסגרת תכנית זו, חשוב במיוחד להתכונן באמצעו לוח זמנים מחייב ומדויק- על מנת לאפשר לבעלי המקצוע להגיע באופן מסודר ותוך פיקוח קפדני של זמני שיפוץ מקצועיים. במקרים רבים, אכן רצוי לשכור קבלן שיפוצים רשום ומוסמך, שמסוגל יהיה להביא בעת הצורך קבלני משנה: איש איטום, איש טיח וצבע, נגר, חשמלאי, אינסטלטור ועוד. וכמובן- הכי חשוב בטרם מתחילה עבודה השיפוץ להכין תרשים מסודר של יכולות תשלום והגדרת תקציב מדויקת. מלאכת השיפוץ היא עבודה מורכבת הכוללת אלמנטים רבים ומגוונים, חלקי עבודה שונים הדורשים תמחור אחר לחלוטין בכל שלב ושלב. לדוגמה: בעוד עבודת החשמלאי בעת השיפוץ עשויה להגיע לכדי אלפים בודדים, הרי ששדרוג החדרים הרטובים בבית והחלפתם עשויים להיות יקרים במיוחד ואף להגיע לכדי כמה עשרות אלפי שקלים. חשוב מאוד לדעת בדיוק מה היכולת התקציבים ומהם סדרי העדיפות עוד בטרם ניגשים למלאכת השיפוץ. כדאי להקדים תרופה למכה: לא להתחיל שיפוץ בטרם מתכננים הכול לפרטי פרטים.

זקוקים לקבלן מוסמך מקצועי ואמין לפרויקט שיפוץ או בנייה? הגעתם למקום הנכון! בחברתנו צוות קבלנים רשומים ומוסמכים, המתמחים בתחום הבנייה והשיפוץ המבצעים מגוון פרויקטים שונים של בנייה ושיפוץ.