קבלן מוסמך בעכו – קבלנים מוסמכים מקצועיים, במחיר זול – התקשר

איך בוחרים קבלן מקצועי שיהיה אידיאלי למלאכת הבנייה או השיפוץ שלנו? ולמה זה כל כך חשוב לבדוק אותו היטב לפני תחילת התהליך?- עכו

אם גם אתם מחפשים קבלן מקצועי לפרויקט בנייה או שיפוץ- חשוב לזכור, שעם ריבוי הדרישה בתחום זה לבעלי המקצוע מתחום השיפוצים, אתם תראו הרבה קבלנים המציעים את עצמם, ולעיתים לא קל למצוא את הקבלן המוסמך והמקצועי המומלץ לפרויקט השיפוץ. אתם תצטרכו לעבוד יחד ולקבל החלטות משותפות בנוגע לעיצוב הסופי, לעיצובים מסוגים שונים. לעתים קרובות נהוג לומר שלקוח מצוי בקשר עם הקבלן שלו במהלך הפרויקט, אפילו יותר שעות מאשר עם אשתו…, לכן כדי להחליט מי יהיה האחראי על תהליך השיפוץ המתנהל אצלך בבית- רצוי לבחון את הקבלן באופן מדוקדק ומוקפד במיוחד, לברר על מומחיותו באמצעות לקוחות קודמים וכמובן לבדוק את הכימיה שיש לך אתו. מעבר לכל מומחיות ומקצועיות- כולנו בסופו של דבר בני אדם: אדיבות ואנושיות וכמובן תחושת אמינות הן תכונות חשובות לא פחות כדי שנתקשר עם קבלן שישהה אצלנו בבית כל כך הרבה זמן ולמעשה הבית יהיה תלוי לחלוטין במהלך עבודתו ובאיכותה.

לכן, לפני שמתחילים כל עבודת בנייה או שיפוץ, כדאי וחשוב קודם כל לחקור ולבדוק על הקבלן ועל צוות העובדים שלו. אם יש לקבלן אתר מקוון פעיל- ניתן לבדוק בו לגבי פעילויות קודמות באמצעות חוות דעת חיוביות או שליליות המתפרסמות. בנוסף, בעידן הטכנולוגי המקוון חשוב מאוד לא ליפול בפח: לא כל חזות מקוונת היא אמיתית ואמינה. לכן, רצוי לקבל גם מספרי טלפון של לקוחות קודמים שיוכלו להעניק המלצה על פרויקטים בעבר ואפילו ניתן להגיע פיזית לפרויקטים אלו ולראות אותם. נוסף על כך, כדאי לבדוק את הקבלן המיועד ואת הצוות שעמו הוא עובד בנוגע למומחיות מסוימת בתחום השיפוץ או הבנייה: האם הם בקיאים גם במערכות חשמל וגם בנגרות, גם במערכת אינסטלציה וגם באיטום, גם בטיח וצבע וגם בבניית נישות גבס דקורטיביות. רק הבנה מהי המומחיות של צוות העובדים אל מול הצרכים והרצונות שלנו הלקוחות. זאת תהיה אחת הדרכים הטובות ביותר כדי להעריך את הקבלן המוסמך ואנשי הצוות שלו וכדי להעניק שקט נפשי לאורך הפרויקט כשברור שהעובדים מנוסים מאוד בתחום שאותו הם מבצעים. כמובן, שבסיום העבודה חשוב מאוד לקבל כתב התחייבות על הפרויקט שנעשה- על מנת למנוע טעויות שנעשו במהלך השיפוץ. תמיד ראוי שהלקוח יקבל את מלוא התמורה.