קבלן מוסמך באחוזה רעננה – קבלנים מוסמכים מקצועיים, במחיר זול – התקשר

החלטתם על פרויקט מלא לשיפוץ הבית?- רק קבלן רשום ומוסמך עם ניסיון איכותי יעניק לכם את הביטחון לעבודה ולתוצאה הטובה ביותר – אחוזה רעננה

כאשר מדברים על עבודתו של קבלן רשום- למעשה מתכוונים לכל עבודות הגמר המתנהלות בפרויקט הבנייה. הקבלן השיפוצים אמנם אינו רשום כקבלן הרשאי לבנות שלד לבניין, אך מעבר לכך הוא בהחלט יכול לבצע כל עבודת גמר: שיפוץ כללי, בניית עבודות גבס ועיצובן, החלפת חדרים רטובים או שיפוצם, עבודות אינסטלציה, עבודות טיח וצבע, עבודות חשמל שאינן דורשות אישור או ביצוע של חשמלאי מוסמך וכמובן עבודות נגרות קלות. מובן, שחשוב לקבוע עם הקבלן המוסמך העוסק בתחום השיפוצים כללים לגבי מעורבות של חשמלאי מוסמך, מודד מקצועי או כל גורם נלווה בעת הצורך בשעת העבודה הרלוונטית. קבלני שיפוצים מבצעים למעשה את תכנון שיפוץ המבנה, לאחר שהוא כבר בנוי. במקרים רבים מוזמנים אלה שנים לאחר שימוש במבנה כצורך לחדש אותו או לתקן את חלקיו. לפיכך, חשוב מאוד להבין בדיוק מיהו הקבלן העומד מולכם, שכן במקרים רבים מדובר בבית פרטי או במבנה עסקי מאויש. עבודות השיפוצים יהוו מטרד ותקופה שאינה נוחה לשהות במבנה, ולכן חשוב מאוד שקבלן השיפוצים ישים דגש מרכזי על עמידה בלוחות זמנים. עמדה בלוחות זמנים תהווה בסיס לביטחון מתי העבודה מתחילה אך גם מתי היא מסתיימת בדיוק! לא פעם אנו שומעים בתקשורת על סיפורים שבהם קבלן שיפוצים התחיל את עבודתו, אך נאלץ בזדון או מבלי להתכוון להפסיק את העבודה באמצע, לוחות הזמנים שובשו והלקוחות נשארו עם בית שלא ראוי למגורי אדם השרוי בתוך ערבוב של מלאכת שיפוץ. בנוסף, מכיוון שמלאכת השיפוץ לרוב כוללת חוזה התקשרות בין הלקוח לבין הקבלן בלבד ללא מעורבות של רשויות או היתרים מטעם גורמים רשמיים, הרי שחשוב מאוד לבחור קבלן רשום, מנוסה ועתיר ותק במלאכתו על מנת שיוכל הוא להעניק ייעוץ מקצועי ומיומן, ידע לבחור בין מגוון אפשרויות קיימות לצורכי הלקוח ולפי העדפותיו ויכולתו הכלכלית. לבסוף, בסיום חוזה ההתקשרות הראשוני חובה לזכור כלל מרכזי: הראשון הוא כתב התחייבות לכל עבודה שבוצעה. לעתים קרובות יש צורך בתיקון נוסף, בחזרה על פעולה כמו איטום או צבע מבלי תשלום נוסף.

מתכננים פרויקט מלא של שיפוץ לבית או לבניין המגורים שלכם? מחפשים קבלן מוסמך ורשום לפרויקט? בחברתנו צוות קבלנים רשומים ומומחים בתחום המכיר את מגוון עבודות הבנייה והשיפוץ על בוריה, מנוסה ומקצועי, ובעלי ידע רחב בתחום השיפוצים.