אינסטלטור בצומת בילו

צומת בילו מרכזת שלושה מתחמים של חנויות שונות בעלות פעילות רבה הזקוקות לתחזוקה של תשתית ביוב תקינה ומתפקדת.

צומת בילו הממוקמת בקריית עקרון מהווה מרכז סחר וקניות גדול ומלא פעילות. שלושה מתחמי קניות שונים בינהם בילו סנטר- קניון גדול בעל חנויות עודפים. למרכז זה מגיעים בכל יום אנשים רבים לבילוי ולקניות. מסעדות, רשות למזון מהיר בתי קפה וכדומה גודשים את המקום בפעילות רבה במשך רוב שעות היממה. את כל הפעילות הרבה הזו יש צורך לתחזק באופן שוטף על ידי תשתיות טובות ומתפקדות בינהם תשתית הביוב המהווה חלק חשוב ביותר. מטבע הדברים רשתות מזון והסעדה, זקוקות לתחזוקה שוטפת ותכופה של מערכות הביוב שלהם המיועדות לנקז כמויות פסולת גדולות מאוד בשל אופי עיסוקן. בחברתנו השירות ניתן מאינסטלטורים מומחים בכל תחומי האינסטלציה ובכל הקשור למערכות הביוב. אם אתם זקוקים לאינסטלטור בצומת בילו או בכל אזור המרכז אנחנו כאן בשבילכם. באמצעות אינסטלטורים מקצועיים ומנוסים וציוד חדשני ומתקדם אנו מטפלים בכל בעיות הביוב בצורה הטובה ביותר שתבטיח לכם תפקוד שוטף בחיי היום יום.

שאיבת בורות שומן למסעדות

תפקידם של בורות השומן במסעדות הוא לנקז את הפסולת השומנית ולהפריד אותה מיתר הפסולת כדי שלא יווצרו סתימות בביוב בעקבות התקשות של פסולת שומנית בצנרת. כל עסק המערב בתוכו שומן חייב בהתקנה של בור שומן שהוא למעשה מפריד שומנים. את בור השומן יש צורך לפנות בערך פעם בשנה על ידי אנשי מקצוע מומחים באמצעות ציוד מיוחד. חברתנו מספקת שירות שיאבות בורות שומן למסעדות על ידי משאית הביובית המיועדת לטיפול בכל הקשור למערכות הביוב. באמצעות משאבה רבת עוצמה אנו שואבים את תכולת בורות השומן לתוך מיכל מיוחד הנמצא על הביובית וכך מתפנה הבור.

פתיחת סתימות

שירותי אינסטלציה מקצועיים ומהירים לתיקון נזילות מים ולמגוון תקלות הצנרת והביוב. במקרה של סתימה בצנרת הביוב אנו מספקים שירות פתיחת סתימות המתבצע גם הוא באמצעות הביוביות המצוידת בהתאם על ידי משאבות וצינורות מים בלחץ גבוה.
זקוקים לאינסטלטור בצומת בילו? צריכים שירותי ביובית? צרו קשר עכשיו!