צבעי ביהוד מונוסון

צבעים – מה חשוב לדעת לפני שמזמינים? – יהוד מונוסון

גם אתם בונים בית חדש? משפצים? מחדשים? הגיע חג הפסח וגם אתם רוצים לעשות ניקיון יסודי בבית כולל צביעת קירות? בא לכם להתפנק עם הוספת גוון צבע על אחד מקירות הבית? דרוש לכם איש מקצוע בתחום הצבע.

האם כל שינוי וחידוש עיצובי חייב להיראות לנו קשה ומתמשך? האם באמת כדאי מראש לוותר על שדרוג מראה הבית בגלל חשש ממטרד ואי נוחות? ברור שלא. אנחנו חיים בתקופה מודרנית שבה חלום אדריכלי נחשב חלק אינטגרלי ובלתי נפרד ממראה הבית כולו. תחושת דיירי הבית והרגשתם ביחס לעיצוב הדירה שבה הם חיים עשויות להכריע את סדר היום ואת איכות החיים ממש. מכיוון שכך, בית מיושן, בעל מראה לא אסתטי חייב לעבור תהליך של שינוי – בין שינוי אסתטי קל כדי לשנות מעט מסגנונו ועד לשיפוץ מקיף וכולל שמביא להמרת החוויה הקיימת בשהייה בו. כל זאת ועוד נוכל לעשות זאת באמצעות צבעי מקצועי ומנוסה נוכל להפוך את מראה הבית או חדר המדרגות הישן לחדש ונעים.

אז איך תדעו במי לבחור? איך עורכים חוזה עבודה תקין? מה המחיר המבוקש? מה לדרוש ולבקש?

כולנו נתקלנו בסיטואציה שבה דרוש לנו איש מקצוע בבית ואיש מקצוע בתחום הצבע בפרט.

אנחנו כמובן רוצים תמיד את איש המקצוע האדיב, המנוסה, המקצועי והאמין ביותר… שגם עומד בלוחות זמנים וכמובן- יבקש מחיר הוגן וראוי על עבודתו.

לפעמים אפשר לקבל המלצות מחברים וממכרים שהיו לקוחותיו הקודמים…זה מה שעדיף….

אבל, אם אין לכם את מי לשאול ממכריכם- הדרך הטובה ביותר – לבקש מהצבע רשימה של לקוחות קודמים שיוכלו להמליץ עליו לאחר עבודתו אצלם– ולא להתבייש- לטרוח, להרים טלפון ולהתקשר לכמה לקוחות ולבקש המלצות- זאת הדרך הטובה ביותר לדעת מי הוא איש המקצוע העומד מולכם.

אנחנו מאמינים שאתם רוצים איש מקצוע שייתן לכם שירות מצוין, אדיב ומקצועי, לכן אנחנו מאמינים, שנוכל להפנות אתכם לאחד מאנשי השירות המצוינים שלנו… פנו אלינו ונסייע לכם.. כי אנחנו מאמינים שהלקוחות שלנו צריכים להיות מרוצים…