עבודת אלומיניום בכוכב יאיר – עבודות אלומיניום מקצועיות, במחיר זול – התקשר

איך חומר האלומיניום החל לאט ובהדרגה לחלחל לתעשיית הבנייה בארץ ובעולם? כוכב יאיר

חומר האלומיניום החל לאט ובהדרגה לחלחל לתעשיית הבנייה בארץ ובעולם. למעשה האלומיניום השתלט במידה רבה על ההעדפה של צוותי מקצוע שונים עד כי הדיח כמעט לחלוטין את חומרי הבנייה שהיו מוכרים מהעבר.

אלומיניום הפך להיות בשנים האחרונות אחד החומרים המבוקשים ביותר בתהליך בנייה ובפרויקטים של שיפוצים ותוספות לבניינים קיימים. למעשה האלומיניום הוא חומר כימי בכלל , מעין מתכת בצבע כסוף, בעלת צפיפות נמוכה. דווקא תכונות האופי האלו אפשרו לפעולה נוחה יותר אתה בתחומי בנייה- המתכת מתעקמת בקלות יתרה יחסית, ולפיכך ניתן לעצב אותה בצורות ובגדלים לפי הצורך והעניין, היא קלה לנשיאה ולהתקנה במיוחד במקביל לחומרי בנייה אחרים שהיו נהוגים במשך שנים. עוד יתרון עצום של האלומיניום שנובע דווקא מהעובדה שמדובר בחומר קל ונוח לנשיאה הוא עצם היכולת של אביזרים העשויים ממנו להיות נתמכים בקלות משמעותית על מבנים קיימים. כלומר- ללא כל צורך בתמיכה נוספת, ללא כל חובה בשיקום המבנה ובחיזוקו בדרך כלל אפשר באופן קל ויעיל להוסיף לו מרפסת, פרגולה, תוספת בנייה או שער העשויים אלומיניום.

עוד אלמנט מרכזי משמעותי אצל האלומיניום הוא התכונה שהוא אינו מחליד. כלומר דווקא ניצול האפשרות להניח אותו מחוץ למבנה או לבנות בו עצמו את מסגרתו נשענת על בסיס העובדה שהוא מחזיק מעמד שנים רבות גם בקור ובגשמים וגם בעתות חום ושרב. האלומיניום לא מחליד וצבעו אינו דוהה. להיפך- למעט תחזוקה מועטה אין כמעט כל צורך בביצוע שוטף של תיקוני צבע או ניקוי חלודה. אין צורך לנקות אותו או לצבוע אותו מחדש. האלומיניום הוא חומר עמיד במיוחד. וכמובן, חייב להיות לאלומיניום גם תכונה המהווה יתרון בולט בתחום העיצוב והאסתטיקה. ואכן ישנו יתרון המובהק של אפשרויות הבחירה בפרופילים של אלומיניום במגוון עצום של דגמים, אפשרויות, צבעים וגדלים. החומר נחשב בעיני לקוחות ובעיני אדריכלים ומעצבים כאחד בתור בסיס מעוטר ומעוצב המאפשר ביצוע תכנית אדריכלית. כמובן, ככל שהאפקט של האלומיניום מאפשר פתרון יעיל לבנייה ולעיצוב גם יחד- הוא יהווה חומר מבוקש במיוחד.