עבודת אלומיניום בכרמיאל – עבודות אלומיניום מקצועיות, במחיר זול – התקשר

איזה שינויים חלו בענף הבנייה תוך שילוב האלומיניום במגוון עבודות האלומיניום לבנייה? ולמה חברות אלומיניום הפכו להיות מבוקשות ביותר בענף? - כרמיאל

בשנים האחרונות, יש חשיבות רבה במיוחד לבחירתה של חברת אלומיניום שתספק את השירות הנדרש, בעת בנייתם של בתים. התקנה של חלונות בעלי פרופילים בלגיים מסוג המוצרים המודרניים בענף זה הפכה להיות כל כך פופולרית, עד כי קשה למצוא קבלן בנייה שלא מתהדר באופי של החלונות שבהם הוא מעטר את בתיו ובטיבם. למעשה, אם עד לפני כמה עשרות שנים בלבד היינו רגילים לחזות בבניית בתים עם שילוב של תריסי עץ וגם אם ראינו תריסי אלומיניום מדי פעם, הרי שבאופן קבוע הם היו סטנדרטיים, פשוטים, עד כדי שהיה ברור כי הם יוצרו בקו ייצור אחד, בגודל אחיד וללא כל אפיון ייחודי או מתקדם. לעומת זאת כיום, מובן שענף הבנייה בכלל ושהעיסוק בשימוש בחומר האלומיניום בו בפרט עברו תהפוכות של ממש. כיום- חלונות שהמסגרת שלהם עשויה מחומר האלומיניום הם שימושיים ומוכרים יותר מכול. אלו מהווים את הפריט המזוהה ביותר עם תעשיית הבנייה המודרנית ועם התקדמות ענף זה. מסגרות האלומיניום מיוצרות כיום על פי צורכי הלקוח ובפרט בהתאם לדרישותיו. מסגרות האלומיניום כבר אינן מיוצרות במפעל באופן של שיטה נעה וזהה, להיפך- כל לקוח יכול לבחור את צורת החלון, גודלו ואפילו צבעו- הכול מותר ונכון תחת שתי מגבלות עיקריות: אחת הקשורה לגודל של המסגרת הקבועה בקיר הבית ודורשת בניית אלומיניום ובנוסף כמובן המגבלה הידועה התקציב שעומד בפני הלקוח- מחירי חלונות, תריסים ושאר האביזרים העשויים מאלומיניום הם יקרים מאוד. ולפיכך, חובה לוודא את אומדן המחיר הצפוי למיצוי מלאכת האלומיניום מול יכולת הלקוח לשלם. ולכן, על מנת לסבר את האוזן ולהעמיד את נתונים על דיוקם יש לומר, כי עלותה הסופית של עבודת אלומיניום עשויה להגיע למעל מאה אלף שקלים.

אז למה בכלל התחילו רבים להעדיף בכלל חלונות אלומיניום? חומר האלומיניום מהווה חומר המתאים באופן מדויק לאטימות ולבידוד משמעותיים ומיטביים. הוא מספק גם בידוד כנגד מזג האוויר – הן בימים הקרים והן בשרב הם.