עבודת אלומיניום בהרוא"ה רמת גן – עבודות אלומיניום מקצועיות, במחיר זול – התקשר

הטרנד של שילוב האלומיניום בשירות האדריכלים

איך הפך האלומיניום בעת החדש לחומר בניין פופולרי כל כך? הרא"ה רמת גן 

כמו שכולנו יודעים בענף עיצוב הפנים והאדריכלות ישנם לעתים טרנדים חזקים שהולכים ומשפיעים בכל רחבי העולם. מגמות עיצוביות אלו יכולות להתחיל באזור מסוים ולעבור על פי רצון הלקוחות ובחירותיהם עד להתפשטות עולמית של מרחבים גדולים המתבססים על מגמת העיצוב המרכזית. ואולם לפעמים הבחירה בטרנד החדשני דווקא לא מתחיל מלמטה, מהלקוחות עצמם, אלא מאנשי המקצוע שמבינים את משמעות היתרונות של חומרי גלם מסוימים.

על פי הידוע במסגרת האדריכלות המודרנית, ישנם פתרונות רבים של יישום אלמנטים שימושיים הן בבתים הפרטיים, הן במוסדות ציבור והן בארגונים כמו מפעלי תעשייה ובנייני עסקים.

כך בראש המערכת המרכזית של תחומי החיים הנפוצים והמוכרים בעידן המודרני- ישנו מענה תואם לצרכים האישיים של בני אדם- מעצבי פנים לוקחים בחשבון את הצורך להכשיר מקומות נוחים יותר לצורכי עבודה או מגורים ונעימים יותר לעין מבחינה עיצובית מודרנית על פי הסטנדרטים העולמיים המקובלים.

מובן, שכל מעצב פנים חייב לקחת בחשבון את המגבלות הקיימות בטרם יתחיל את מלאכת התכנון. המגבלות העיקריות הקיימות הן מבחינת גודל המקום המדובר- כמה יש יכולת פיזית ליצור שינויים עיצוביים ולשלב אלמנטים דקורטיביים וכמובן המגבלה של יכולת ההוצאה הכספית של הלקוח, שהרי מחירי אלמנטים בענף הבנייה אינם זולים בדרך כלל, ועל כן נוצר קונפליקט קבוע בין רצון האדריכל ותכניותיו להגיש בית או מבנה מושלם למראית עין לבין יכולותיו של הלקוח לתקצב את העבודה.  בסופו של דבר חשוב שייווצרו התנאים הבסיסיים לשילוב של חומר חדש וייחודי בתעשייה. כך נולד מלכתחילה הטרנד של שילוב האלומיניום בשירות האדריכלים כחלק מהצורך ליצור אווירה עיצובית מודרנית, תעשייתית.  בנוסף, גם הצורך הבלתי פוסק להצליח ולנצל כל עתודת קרקע לבנייה באופן המהיר והיעיל ביותר הביא את השילוב של האלומיניום במהלך בנייה של מגדלים רבי קומות. יחד עם רעיונות של שילוב תאורה דקורטיבית והעשרת היסוד העיצובי של כל מבנה בשנים האחרונות הגיע האלומיניום לשיא תפוצתו.