טכנאי מזגנים ביבנה

איך בודקים את טכנאי המזגנים שהזמנו? יבנה

מישהו מאתנו היה מוכן לחיות בלי מזגן פועל יותר מכמה ימים? מישהו שאתם מכירים מוכן לוותר על שירותי מיזוג האוויר בחודשי הקיץ החמים ומתוך שרב מתיש? ואולי אחרים היו דווקא מוכנים להעביר את ימי החורף הקפואים ללא יכולת לחמם בקלות ובנוחות את הבית? אז נכון. בעידן המודרני, ככל שרמת הטכנולוגיה הולכת ועולה, כך ישנם יותר תחליפים ואביזרים שמסוגלים לבצע את פעולותיו של המזגן- הן הקירור והן החימום באופן ראוי ואופטימלי. ואולם, עדיין גם בגלל נוחות המיקום וגם בגלל רמת זיהום האוויר ובמיוחד בזכות מחירי התפעול הזולים יחסית- עומד המזגן באופן מתמיד בעשורים האחרונים כמכשיר החשמל הנפוץ ביותר בקרב הלקוחות בארץ ובעולם.

מזגן הוא מכשיר חשמלי לא זול, ומחירו יכול לנוע בין כמה אלפי שקלים בודדים ועד לעשרות אלפים. לפיכך, כאשר רוכשים מזגן התפיסה הרגילה היא שהרכישה תחזיק מעמד שנים רבות. כלומר: כאשר אנו כבר בוחרים סוג של מזגן, מחליטים על התקנה במיקום מסוים בבית וכמובן משלמים במיטב כספנו, נניח, שמכשיר זה יעבוד ללא הפרעה מיוחדת במשך מספר שנים רבות. אלא שלא פעם המזגן מתקלקל. לעתים בגלל בלאי רגיל בשימוש לאחר מספר שנות הפעלה. לפעמים בגלל תקלה באחד החלפים או בעיה באחד מחלקי המכשיר. מה עושים במקרה כזה? איך אפשר לטפל בתקלה במערכת המיזוג? אז מובן, שרצוי להזמין את שירותיו של טכנאי מזגנים מיומן ומוסמך לשם טיפול ותיקון הבעיות שהתגלו.

ואולם, בשנים האחרונות ישנה תחושה בקרב הציבור שמקצוע הטכנאות בכלל וטכנאי מזגנים בפרט עלולים להיות בעלי מקצוע שעלולים לעלות לנו מאוד, מאוד ביוקר… תכניות כגון "המקצוענים" או "יצאת צדיק" מוכיחות שלא פעם לקוחות תמימים המצויים במפח נפש ובמצוקה של ממש בגלל תקלה שהתגלתה מוכרחים להזמין בעלי מקצוע שלא תמיד יוצאים אמינים וצדיקים.

במהלך התכנית שעקבה באחד מפרקיה אחר מלאכתם של טכנאי מזגנים הסתבר, כי לצערנו הרב, בשוק נותני השירות ישנם הרבה מאוד מתחזים, לא מקצועיים ולא ישרים. מובן, שאין להכתים חלילה את כל אנשי השירות. אבל ברור, שחשוב להקפיד מאוד בבחירת הטכנאי.