טכנאי מזגנים בכפר יונה

האם כדאי לוותר על בדיקה מדוקדקת של המלצות לקוחות קודמים? כפר יונה

טכנאי מזגנים מגיע ברוב המקרים, כאשר אנחנו מצויים בלחץ ובעוגמת נפש. העונות המשמעותיות ביותר להזמנתו יהיו תמיד כשהמזגן נחוץ במיוחד לתפעול אורח חיים נורמטיבי ותקין. בעונות הקיץ והחורף- אז הטמפרטורות מאמירות מעלה מעלה או להיפך דווקא צונחות אל מחוזות שקשה לסבול- המזגן הופך לחלק אינטגרלי ובלתי נפרד מחיינו במובן הפשוט ביותר. איש מאתנו לא מסוגל לחשוב על עצמו ללא מזגן תקין ופועל.

ואולם, כאשר מתרחשת תקלה באחד בחלקי המזגן או כאשר הוא לפתע שובק חיים בגלל קלקול או בשל בלאי של שנים- חשוב מאוד להזמין טכנאי מזגנים מקצועי ומוסמך על מנת לטפל בתקלה. רבים שואלים את עצמם, כשהם מצויים בשיא הלחץ, כשהם נתקלים במודעה שמפרסמת טכנאי מזגנים בדיוק כשהמזגן לא פועל- האם כדאי לוותר על בדיקה מדוקדקת של המלצות לקוחות קודמים? התשובה היא – ברור שלא. בתחום נותני השירות- חובה תמיד לבקש חוות דעת והמלצות מלקוחות קודמים. רק הם יוכלו באופן אובייקטיבי לספר על רמת השירות שקיבלו, על המקצועיות שהפגין הטכנאי בעת התיקון של התקלה וכמובן על העמידה בלוחות הזמנים שלא חרגה מפרק הזמן הסביר.

ומה עוד חשוב לבדוק לפני שמזמינים טכנאי מזגנים? ראשית, חשוב לזכור שגוף המזגן הוא מורכב מכמה חלקים המצויים במקומות שונים. חלקם בתוך הבית וחלקם מחוצה לו. רבים מהטכנאים שמגיעים לא חושבים כלל על הלקוח כעל בן אדם, הם אינם מתייחסים אליו באדיבות, אלא מעמידים אותו כזה שחייב אותם כרגע והם יכולים לנהוג אצלו בכל דרך, כי ממילא הוא לא יוותר על שירותיהם. לכן, כאחת התכונות המשמעותיות שיש לבחון לפני שמזמינים טכנאי מזגנים היא האדיבות והאנושיות. לעתים אפילו בהתנהלות הצדדית ניתן לראות את ההבדל- כאשר טכנאי המזגנים נדרש לצאת ולהיכנס מהבית לסירוגין לשם טיפול בתקלת המזגן. ישנם טכנאים שיקפידו על עבודה נקייה ועל שטח בטוח כדי שלא לפגוע בשאר הבית- הם יכסו את השטיחים, ינגבו את המגפיים בכניסה. ואולם אחרים יכולים לסייע בתיקון המזגן, אבל ללכלך לגמרי שטיח יוקרתי או להרוס את צבע הקיר עם ידיים מוכתמות…